• Międzynarodowy Dzień Pizzy

• Ostatni dzień przed feriami i w dodatku Międzynarodowy Dzień Pizzy, w takim razie nie można nie świętować. Ciekawostki o pizzy, przygotowanie ciasta, gra terenowa, wykonanie pizzy, jedzonko oraz seans filmowy. Całość zakończona prezentacją o bezpiecznych feriach. Do zobaczenia za ponad dwa tygodnie. Oby start po wolnym był równie miły jak zakończenie. Bezpiecznych i pełnych frajdy ferii.

•  I Gminny Konkurs Matematyczny klas V i VI
          • I Gminny Konkurs Matematyczny klas V i VI

• Dzisiejszego poranka (1.02.2024r) w SP2 odbył się I Gminny Konkurs Matematyczny klas V i VI. Naszą szkołę reprezentowała Aniela Burdajewicz (kl.6) oraz Stanisław Łukaszewski (kl.5). Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy 1 miejsce!!! Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów.

I miejsce-SP Rychlik

II miejsce-SP2

III miejsce-SP1

IV miejsce-SP Biała

• Wyjazd do Piły

• Dzisiaj (02.02.2024r.) doszedł do skutku wyjazd planowany już od początku grudnia. Najpierw upiekli pierniki, następnie podczas jasełek je sprzedali. Tym sposobem uczniowie klas IV-VIII zarobili na wyjazd na lodowisko. Rodzice dołożyli na kino i udało się spędzić bardzo miły dzień w Pile. Poranek na lodowisku, doładowanie kalorii w KFC, a na koniec wspólne oglądanie „Akademii Pana Kleksa” w kinie Helios – czyż nie tak wygląda szkolny dzień idealny?

• II miejsce w Białej!

• W środę, 31 stycznia br. w namiotowej hali sportowej w Białej odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Trzcianki klas VII-VIII Szkół Wiejskich. Do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z: Łomnicy, Rychlika, Siedliska oraz Białej.

Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach, klasyfikacja końcowa zawodów wyglądała następująco:
            I miejsce – SP Siedlisko
            II miejsce – SP Rychlik
            III miejsce – SP Łomnica
            IV miejsce – SP Biała

Najlepszym strzelcem turnieju został Jan Łukaszewski! Gratulacje dla wszystkich uczestników!!