• Biwak klasy 6 i 7 - czerwiec 2024

• 13-14 czerwca uczniowie klas 6 i 7 wraz z opiekunami skorzystali z gościnności Ośrodka Wypoczynkowego - GOK w Lubaszu, które udostępniło nam pole namiotowe, za co serdecznie dziękujemy. Przebywaliśmy na biwaku tylko 2 dni, ale były one niezapomniane:)

Po rozbiciu namiotów i zwiedzeniu ośrodka przyszedł czas na integrację. Wspólne zabawy, gry, kąpiel w jeziorze i posiłek. Wieczorem przyszedł czas na pieczenie kiełbasek przy ognisku i podchody. Rozmowy z kolegami i koleżankami przeciągały się do późnej nocy.

Na drugi dzień wszyscy zaraz po śniadaniu zabrali się za porządki i składanie namiotów, następnie udaliśmy się na basen do Czarnkowa. Biwak był naprawdę udany, pogoda dopisała, śmiechu było co niemiara i wszyscy dobrze się bawili. Każdy z pewnością zapamięta na długo ten wyjazd.