• Ferie zimowe

• Ferie w naszej szkole

Jak co roku, w trakcie trwania ferii zimowych nasi nauczyciele dbają o opiekę nad naszymi młodszymi i starszymi "pociechami"

W pierwszym tygodniu poza dyżurami naszych nauczycieli, które trwają 8.00-14.00, będzie można ciekawie spędzić czas:

🪄Poniedziałek: Zimowa Akademia - zagadkowy labirynt ( rozwiąż zagadki, łamigłówki, zadania- znajdz drogę wyjścia) z p. A. Wojciechowską-Bednarek.

😄Wtorek: "Cieszę się, że ładnie mówić chcę"

Gry i zabawy logopedyczne z p. Ewą Kledzik.

🎲♟Środa : Wygrywajmy wspólne chwile - gry planszowe z p. Grażyną Dassuj

🎨Czwartek: Odkryj swoją artystyczną duszę z p. M. Gordziejem.

🏓⚽️Piątek: W zdrowym ciele zdrowy duch z p. Ł. Brodą.

Dyżury opiekuńcze nauczycieli:

I tydzień ferii:

Pn. 17.01. P. Amelia Szymczak -Ostrowska

Wt. 18.01. P Karolina Fiszer

Śr. 19.01. P. Natalia Frąckowiak

Czw. 20.01. P. Katarzyna Strzelecka

Pt. 21.01. P. Sylwester Flisikowski

II tydzień ferii:

Pn. 24.01. P. Agnieszka Czerniak

Wt. 25.01. P. Agnieszka Rej-Kułakowska

Śr. 26.01. P. Kamila Kubiciel -Kotarska

Czw. 27.01. P. Mają Gintrowska

Pt. 28.01. P. Karolina Czerniecka - Dziura

Zapraszamy serdecznie 😄😄

• Mistrzostwa Powiatu

• Dziś tj. 15 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych klas 4-6 w warcabch klasycznych. Zawody te są eliminacjach do Mistrzostw Wielkopolski rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. Wśród dziewcząt 1 miejsce zajęły ex aequo Aniela Burdajewicz (SP Rychlik) i Magdalena Pauszek (SP 1 Wieleń), trzecie miejsce zajęła Nadia Mania (SP Łomnica). Wśród chłopców zwyciężył Karol Szyda (SP 1 Trzcianka) przed Adamem Ściepurą (SP 2 Trzcianka) i Dominikiem Złocińskim (SP Rychlik). Gratulujemy i zyczymy Anielce, Magdzie, Karolowi i Adamowi powodzenia na Mistrzostwach Wielkopolski.

• Liga gminna

• 11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance odbył się kolejny turniej z cyklu Międzyszkolnej Ligi Warcabowej. Aniela Burdajewicz Marcelina Kaczmarek i Kamil Flisikowski zwyciężyli w swoich grupach wiekowych, natomiast Joanna Czerniak i Franciszek Kochner zajeli 3 miejsca. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach. szczegółowe wyniki w zakładce na stronie głównej.