• 20 twarzy zdrowia i profilaktyki.

• Nasza szkoła wzięła udział w projekcie realizowanym przez Gminę Trzcianka "20 twarzy zdrowia i profilaktyki" W ramach projektu odbyły się spotkania online z psychologiem Romanem Pomianowskim i sportowcem Sławomirem Szmalem oraz konkursy. W konkursie muzyczno-filmowym Wiktoria Paprocka z zespołem (Agnieszka Janczarek i Jakub Kita) zajęli I miejsce - opiekun P. Marek Gordziej. W konkursie plastycznym praca Marianny Jasielskiej zajęła drugie miejsce. W turnieju szachowym Aniela Burdajewicz w grupie klas I-IV zajęła drugie miejsce, a drużynowo nasza szkoła uplasowała się na miejscu 3 (trener P. Sylwester Flisikowski). Naszym reprezentantom nagrody wręczył Burmistrz Trzcianki p. Krzysztof Jaworski. Jako szkoła otrzymaliśmy również bony za uzyskane wyniki w konkursach na łączną kwotę 2150 zł (zakupiony sprzęt na zdjęciu). Dziękujemy organizatorom, naszym uczniom, którzy wzięli udział w konkursach, oraz P. Agnieszce Rej-Kułakowskiej, która koordynowała całość.