• Zdawanie podręczników

• Zdawanie podręczników - w dniach 23-25.06. 2020 w godz. 15.30 - 17.30.

Do szkoły wchodzimy pojedynczo, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jeśli rodzic chce zdać podręczniki rodzeństwa w jednym dniu, wybiera jednego z wychowawców i temu zdaje podręczniki wszystkich dzieci.  Jeśli nie ma możliwości w wyznaczonych dniach i godzinach, rodzic umawia się indywidualnie z wychowawcą. Osoby, które wypożyczyły tablety, proszone są również o ich zwrot.

Świadectwa rozdane zostaną w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 1.09.2020r.

Wtorek, 23.06.2020

III Czerniak A.

II Fiszer K.

VII Broda Łukasz

Środa, 24.06.2020

V Rej - Kułakowska

VI M. Gintrowska

IV K. Czerniecka-Dziura

Czwartek, 25.06.2020

I G. Dassuj

VIII M. Złocińska

• Egzamin Ósmoklasisty

• Rozpoczęły się Egzaminy Ósmoklasisty. Dziś nasi uczniowie zmagali się z językiem polskim. Jutro czeka ich matematyka, a pojutrze język angielski. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

• Biblioteka

•  Biblioteka Publiczna w Trzciance Filia w Rychliku zaprasza od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-14.00.