• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej imienia Przyjaciół Lasu w Rychliku odbędzie się 1 września na sali gimnastycznej.
            2. Uczniowie oraz rodzice przychodzą do szkoły w maseczkach.
            3. Uczniowie oraz rodzice zobowiązani są przed wejściem do szkoły zdezynfekować ręce.
            4. Uczeń zajmuje miejsce na krześle ustawionym w bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników.
            5. Po zajęciu miejsc przez wszystkich uczestników, można zdjąć maseczki.
            6. Rodzic (jeśli zechce przyjść z dzieckiem) staje tuż przy swoim dziecku.
            7. Rozpoczęcie roku szkolnego odbywa się turami:

I tura-g. 8:00 klasa I

II tura-g.9:00 klasy II-IV

III tura-g.10:00 klasy V-VIII

8. Podczas wręczania świadectw podchodzi tylko osoba wyczytana przez nauczyciela z zasłoniętym nosem i           ustami. Odbiera świadectwo i siada na swoje miejsce.

9. Wychodząc ze szkoły rodzice i uczniowie zobowiązani są do dezynfekcji rąk.

• Szkoła nasza szkoła w Rychliku,

Mała to szkoła,