• Kadra w historii

        •  
          ROK SZKOLNY 2020/2021
          ŁUKASZ BAGROWSKI - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA, ŚWIETLICA
          AGNIESZKA CZERNIAK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, BIOLOGIA, CHEMIA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, FIZYKA
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          KAMILLA CHWALISZ - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - TECHNIKA
          KAROLINA FISZER - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - URLOP
          NATALIA FRĄCKOWIAK - ŚWIETLICA
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          EWA KLEDZIK - RELIGIA
          KAMILA KUBICIEL-KOTARSKA - JEZYK ANGIELSKI
          ALEKSANDRA KUŹNIAREK - JĘZYK NIEMIECKI, INFORMATYKA
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - GEOGRAFIA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, PEDAGOG
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, DORADZTWO ZAWODOWE - URLOP
          AMELIA SZYMCZAK-OSTROWSKA - LOGOPEDA
          ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA-BEDNAREK -  SWIETLICA, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - URLOP
          GRAŻYNA WOŹNIAK - HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          ROK SZKOLNY 2019/2020
          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA, ŚWIETLICA
          AGNIESZKA CZERNIAK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, BIOLOGIA, CHEMIA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, FIZYKA
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - TECHNIKA
          KAROLINA FISZER - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          EWA KLEDZIK - RELIGIA
          ALEKSANDRA KUŹNIAREK - JĘZYK NIEMIECKI, INFORMATYKA
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - GEOGRAFIA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, PEDAGOG
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, DORADZTWO ZAWODOWE
          AMELIA SZYMCZAK-OSTROWSKA - LOGOPEDA
          ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA-BEDNAREK - ŚWIETLICA, WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
          GRAŻYNA WOŹNIAK - HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
           
          ROK SZKOLNY 2018/2019
          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA, ŚWIETLICA
          AGNIESZKA CZERNIAK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, BIOLOGIA, CHEMIA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, FIZYKA
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - TECHNIKA
          KAROLINA FISZER - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
          ALEKSANDRA KUŹNIAREK - JĘZYK NIEMIECKI, INFORMATYKA
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - GEOGRAFIA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, PEDAGOG
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, DORADZTWO ZAWODOWE
          GRAŻYNA WOŹNIAK - HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
           
          ROK SZKOLNY 2017/2018

          PAULINA BŁASZCZYK -GEOGRAFIA, PSYCHOLOG - DO 31 GRUDNIA 2017
          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
          AGNIESZKA CZERNIAK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, BIOLOGIA, CHEMIA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE,
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
          ALEKSANDRA KUŹNIAREK - JĘZYK NIEMIECKI
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, PEDAGOG
          BOŻENA SOBCZAK - FIZYKA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
           

          ROK SZKOLNY 2016/2017

          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
          TERESA RUTKOWSKA - MATEMATYKA
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, SWIETLICA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE - URLOP MACIERZYŃSKI

          ROK SZKOLNY 2015/2016

          ŁUKASZ BRODA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, ŚWIETLICA
          ŁUKASZ  BAGROWSKI- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, RYTMIKA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA -ZAJĘCIA TECHNICZNE
          KS. RYSZARD FUDALA - RELIGIA
          MAJA GINTROWSKA - JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, SWIETLICA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - URLOP
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA - URLOP MACIERZYŃSKI

          ROK SZKOLNY 2014/2015

          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, ŚWIETLICA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA, ŚWIETLIA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
          ALINA MARZEC - RELIGIA
          MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA - URLOP MACIERZYŃSKI

          ROK SZKOLNY 2013/2014

          GRAŻYNA DASSUJ - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
          MAREK GORDZIEJ  - PLASTYKA, MUZYKA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, LOGOPEDIA
          KATARZYNA STRZELECKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
          MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE

          ROK SZKOLNY 2012/2013

          TERESA SUSEK - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
          WIOLETTA FLISIKOWSKA - WYCHOWANIE FIZYCZNE, TECHNIKA
          MAREK GORDZIEJ  - SZTUKA
          MAŁGORZATA ZŁOCIŃSKA - JĘZYK NIEMIECKI, JĘZYK ANGIELSKI
          AGNIESZKA REJ-KUŁAKOWSKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PRZYRODA, NAUCZANIE INDYWIDUALNE, REWALIDACJA
          ELŻBIETA SICIŃSKA - EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
          MARIA KRYSTEK-GEBEL - RELIGIA
          MAJA CHMIELNIK- JĘZYK POLSKI, HISTORIA
          KAROLINA CZERNIECKA-DZIURA - MATEMATYKA, INFORMATYKA, ŚWIETLICA

          GRAŻYNA DASSUJ - URLOP

          Rok szkolny 2011/2012

          Wioletta Flisikowska - dyrektor
          Grażyna Dassuj
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Marek Gordziej
          Wiesława Łazanowska
          Agnieszka Rej-Kułakowska
          Elżbieta Sicińska
          ks. Wojciech Staszczak
          Jolanta Wtulich
          Karolina Czerniecka-Dziura

          Rok szkolny 2010/2011

          Wioletta Flisikowska - dyrektor
          Agnieszka Rej-Kułakowska
          Elżbieta Sicińska
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Karolina Czerniecka - Dziura
          Marek Gordziej
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska
          Wojciech Staszczak

           

          Rok szkolny 2009/2010

          Wioletta Flisikowska - dyrektor
          Adam Sędzik
          Agnieszka Rej-Kułakowska
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Karolina Czerniecka
          Monika Łukaszewska
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska

           

          Rok szkolny 2008/2009

          Wioletta Flisikowska - dyrektor
          Adam Sędzik
          Agnieszka Rej-Kułakowska
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Teresa Susek
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska

           

          Rok szkolny 2007/2008

          Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
          Adam Sędzik
          Agnieszka Rej-Kułakowska
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Teresa Susek
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2006/2007

          Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
          Elżbieta Sowa
          Ewa Kwiatkowska
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Krzysztof Rodzik
          Teresa Susek
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2005/2006

          Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Krzysztof Rodzik
          Teresa Susek
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska
          Wioletta Malec

           

          Rok szkolny 2004/2005

          Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
          Elżbieta Sowa
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Beata Sternberg
          Teresa Susek
          Tomasz Witkowski
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2003/2004

          Elżbieta Kosowicz-Bartol - dyrektor
          Beata Sternberg
          Elżbieta Sowa
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Teresa Susek
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2002/2003

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Teresa Susek
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2001/2002

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Dassuj
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Teresa Susek
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 2000/2001

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Dassuj (Boratyńska)
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Teresa Susek
          Wiesława Łazanowska
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 1999/2000

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Andrzej Mielczarek
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Grażyna Boratyńska
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Justyna Kurstak
          Teresa Susek
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 1998/99

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Barbara Lewkowicz/Stróżyńska
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Genowefa Chrząstowska
          Grażyna Boratyńska
          Jolanta Wtulich
          Józef Siemiesz
          Teresa Susek
          Wioletta Flisikowska

           

          Rok szkolny 1997/98

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Barbara Kaczmarek
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Genowefa Chrząstowska
          Grażyna Boratyńska
          Grażyna Ossowska
          Jolanta Wtulich
          Teresa Susek
          Wioletta Flisikowska
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1996/97

          Elżbieta Sowa - dyrektor
          Agnieszka Warnkowska
          Barbara Kaczmarek
          Elżbieta Iwanicka
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Teresa Susek
          Wioletta Flisikowska
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1995/96

          Barbara Wiśnicka - dyrektor
          Agnieszka Warnkowska
          Beata Sternberg
          Elżbieta Iwanicka
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Maria Hołub
          Wioletta Flisikowska
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1994/95

          Barbara Wiśnicka - dyrektor
          Agnieszka Warnkowska
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Matylda Danilewicz
          Teresa Susek
          Wioletta Flisikowska
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1993/94

          Barbara Wiśnicka - dyrektor
          Beata Sternberg
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Matylda Danilewicz
          Teresa Susek
          Urszula Wasyłyk
          Wioletta Flisikowska (Prymus)
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1992/93

          Barbara Wiśnicka - dyrektor

          Beata Sternberg (Malewicz)
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Matylda Danilewicz
          Teresa Susek
          Urszula Wasyłyk
          Wioletta Prymus
          Witold Jaskólski

           

          Rok szkolny 1991/92

          Barbara Wiśnicka - dyrektor
          Beata Malewicz
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Matylda Danilewicz
          Teresa Susek
          Wioletta Prymus

           

          Rok szkolny 1990/91

          Lucyna Świdurska - dyrektor
          Bożena Wargin
          Elżbieta Kosowicz-Bartol
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Marek Król
          Marianna Król
          Matylda Danilewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek
          Wioletta Prymus

           

          Rok szkolny 1989/90

          Mirosława Szypielewicz - dyrektor
          Bożena Wargin
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Marek Król
          Matylda Danilewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek
          Wioletta Prymus

           

          Rok szkolny 1988/89

          Lucyna Świdurska - dyrektor
          Elwira Bielak
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Marek Król
          Mirosława Szypielewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

           

          Rok szkolny 1987/88

          Lucyna Świdurska - dyrektor
          Elwira Bielak
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Lidia Draczyńska
          Marek Król
          Teresa Cicha
          Teresa Susek
          Tomasz Kubiak

           

          Rok szkolny 1986/87

          Leokadia Kordek - kierownik filii
          Bożena Wargin (Paczkowska)
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Matylda Danilewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

           

          Rok szkolny 1985/86

          Leokadia Kordek - kierownik filiii
          Anna Podbereźniak
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Jolanta Wtulich
          Małgorzata Zakrzewska
          Matylda Danilewicz
          Mirosława Szypielewicz
          Teresa Cicha
          Teresa SusekBożena Wargin

           

          Rok szkolny 1984/85

          Leokadia Kordek - kierownik filii
          Anna Podbereźniak
          Bożena Paczkowska
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Katarzyna Magdzińska
          Matylda Danilewicz
          Mirosława Szypielewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

           

          Rok szkolny 1983/84

          Leokadia Kordek - kierownik filii
          Anna Podbereźniak
          Bożena Paczkowska
          Genowefa Chrząstowska
          Matylda Danilewicz
          Mirosława Szypielewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

           

          Rok szkolny 1982/83

          Anna Podbereźniak - kierownik filii
          Agnieszka Szczygieł
          Genowefa Chrząstowska
          Matylda Danilewicz
          Mirosława Szypielewicz
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

           

          Rok szkolny 1981/82

          Anna Podbereźniak - kierownik filii
          Agnieszka Szczygieł
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Irena Stanko
          Mirosława Klimaszewska
          Teresa Cicha
          Teresa Susek

          Rok szkolny 1980/81

          Anna Podbereźniak - kierownik filii
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Irena Stanko
          Teresa Susek
          Teresa Cicha

           

          Rok szkolny 1979/80

          Anna Podbereźniak - kierownik filii
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Wanda Juszczak
          Teresa Susek (Janiak)
          Teresa Cicha

           

          Rok szkolny 1978/79

          Anna Podbereźniak - kierownik filii
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Gabriela Nowacka
          Teresa Janiak
          Jadwiga Pagórek
          Wanda Juszczak
          Teresa Cicha

           

          Rok szkolny 1977/78

          Zofia Zachaś - kierownik filii
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Helena Zyska
          Wanda Juszczak

           

          Rok szkolny 1976/77

          Zofia Zachaś - kierownik filii
          Helena Zyska
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska

           

          Rok szkolny 1975/76

          Zofia Zachaś – kierownik filii
          Helena Zyska
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Leokadia Kordek

           

          Rok szkolny 1974/75

          Zofia Zachaś – kierownik filii
          Helena Zyska
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska
          Leokadia Kordek

           

          Rok szkolny 1973/74

          Zofia Zachaś – kierownik filii
          Leokadia Kordek
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Chrząstowska (Rutkowska)
          Zofia Dymek

           

          Rok szkolny 1972/73

          Bogdan Jurczyński - kierownik szkoły
          Adam Kordek
          Elżbieta Sowa
          Genowefa Rutkowska
          Helena Jurczyńska
          Leokadia Kordek
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1971/72

          Bogdan Jurczyński - kierownik szkoły
          Adam Kordek
          Marian Jaskuła
          Helena Jurczyńska
          Leokadia Kordek
          Maria Jaskuła
          Matylda Danilewicz
          Zofia Dymek

           

          Rok szkolny 1970/71

          Bogdan Jurczyński - kierownik
          Marian Jaskuła
          Adam Kordek
          Danuta Boguszewska
          Helena Jurczyńska
          Maria Jaskuła
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1969/70

          Bogdan Jurczyński - kierownik
          Marian Jaskuła
          Adam Kordek
          Danuta Boguszewska
          Helena Jurczyńska
          Leokadia Kordek
          Maria Jaskuła

           

          Rok szkolny 1968/69

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Danuta Boguszewska
          Leokadia Kordek (Piórkowska)
          Maria Jaskuła (Lenkiewicz)
          Marian Jaskuła
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1967/68

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Adam Kordek
          Andrzej Jagiełka
          Leokadia Piórkowska
          Maria Lenkiewicz
          Marian Jaskuła
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1966/67

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Adam Kordek
          Andrzej Jagiełka
          Leokadia Piórkowska
          Matylda Danilewicz
          Maria Lenkiewicz

           

          Rok szkolny 1965/66

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Emilia Jedlińska (Weichert)
          Leokadia Piórkowska
          Marian Jaskuła
          Maria Lenkiewicz

           

          Rok szkolny 1964/65

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Leokadia Piórkowska
          Anna Rażyńska
          Maria Lenkiewicz

           

          Rok szkolny 1963/64

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Emilia Weichert
          Janina Pogorzały
          Leokadia Piórkowska

           

          Rok szkolny 1962/63

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Bolesław Ciuksza
          Emilia Weichert
          Janina Porankiewicz

           

          Rok szkolny 1961/62

          Tadeusz Zasępa - kierownik
          Antonina Janczewska
          Bolesław Ciuksza
          Emilia Weichert

           

          Rok szkolny 1960/61

          Stanisław Jacorzyński -kierownik
          Emilia Weichert
          Bolesław Ciuksza
          Czesława Smagieł
          Elżbieta Maj

           

          Rok szkolny 1959/60

          Stanisław Jacorzyński - kierownik
          Bolesław Ciuksza
          Czesława Smagieł
          Olga Podbereźniak (Pełesz)

           

          Rok szkolny 1958/59

          Stanisław Jacorzyński - kierownik
          Czesława Smagieł
          Olga Pełesz
          Czesław Malinowski

           

          Rok szkolny 1957/58

          Jan Martyniak - kierownik
          Stanisław Jacorzyński
          Jan Radke
          Sława Wiewiórka

           

          Rok szkolny 1956/57

          Jan Martyniak - kierownik
          Stanisław Jacorzyński
          Bogdan Duszyński
          Sława Wiewiórka
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1955/56

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Stanisław Jacorzyński
          Matylda Danilewicz

           

          Rok szkolny 1954/55

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Matylda Górecka
          Jadwiga Czepulonis
          Stanisław Jacorzyński

           

          Rok szkolny 1953/54

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Matylda Górecka
          Bogdan Duszyński

           

          Rok szkolny 1952/53

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Daniela Hoffman

           

          Rok szkolny 1951/52

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Daniela Hoffman

           

          Rok szkolny 1950/51

          Antoni Czepulonis - kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Daniela Hoffman

           

          Rok szkolny 1949/50

          Antoni Czepulonis – kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Krystyna Młynarczyk

           

          Rok szkolny 1948/49

          Antoni Czepulonis – kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          Br. Krzyżaniakowa

           

          Rok szkolny 1947/48

          Antoni Czepulonis – kierownik
          Jadwiga Czepulonis
          W. Parchimowicz

           

          Rok szkolny 1946/47

          Tadeusz Ostrowski - kierownik

           

          Rok szkolny 1945/46

          Maksymilian Nowak - kierownik